Към съдържанието

Моята историйка

• Заключена тема Тази тема е заключена
7 отговора на тази тема

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Депутати
  • 563 Мнения:
Добре дошли:)

Надявам се да направим тази тема най-интересната във форума.
Как да стане това?

Тук всеки може да разкаже някаква интересна случка от е-живота си, а защо не и от реалния живот и всеки след това ще може да гласува за всяка от написаните  историйки като цъкне харесвам или не харесвам срещу нея.
За сега като за първи етап на това да го наречем състезание ще определим срок за писане на историйките до 24 часа на 04 февруари, а гласуването ще продължи до 24 часа на 05 февруари.

Всеки разказал историйка тук ще получи храна за 500 енергийни единици, а за авторите на историйки, получили най- много гласове ще има специални награди.

Получилият най-много гласове ще получи 15 злато
Вторият по брой гласоне- 10 злато
Третият ще получи 5 злато

Наострете перата и успех!

LitoII

LitoII

Майор

• Регистрирани
  • 671 Мнения:
Историята е шведска. Имам нова съседка. Стюардеса е. Аз работя на летището. Най-добрата ѝ приятелка също е стюардеса. Добри са. И двете. Наздраве.

НАПРЕДващ
Публикувано изображение
LitoII

Вице-президент на еБългария lost count;
Аматьор, Вълк и Мечка от класа!
Партия на Независимите Българи ПНБ R.I.P.
бивш президент на еБългария

Оттеглил се в медалеене.
    : )

MuTeB.3

MuTeB.3

Бебе

• Регистрирани
    • 2 Мнения:
    • Име: MuTeB.3
    Веднъж тръгваме на дискотека с компанията с моя автомобил, но по средата на пътя решаваме да се върнем, защото беше паднала много гъста мъгла и не се виждаше почти нищо. Наблизо имаше един завой, където исках да обърна и в този момент включвам задна и потеглям с пълна газ, стигам завоя и завивам рязко и успях,обърнах я,но по таван. Усетихме как двете гуми се отлепят от земята и виждаме как осветявам с фаровете си вертикално стълба отсреща.  Предната вечер се бях пошегувал с баща ми че съм ударил колата и на него му стана лошо, представете си след случката :dash1:

socercho

socercho

Бебе

• Регистрирани
    • 3 Мнения:
    И аз имам история от РЖ и то доста скорошна. Преди 2 дена 18:00 ч вали дъжд няма жив човек по пътя най спокойно си карам колата . Излизам от един завой и гледам пред мен в моята лента някъф си кара. Аз веднага в другата лента той никва реакция само ме подмина. След кратка гонитба (120-130км/ч) той спира на бензиностанция. ала бала и го питам. Кво стана е човек що караш в моята лента. а той : "оф човек много извинявай нещо се обърках, той и волана ми са заключи, без да искам". И аз не знам да припадна ли от смях или да го гръмна с единa Q7 (танк) :Д:Д

naugrim

naugrim

Редник

• Регистрирани
    • 94 Мнения:
    Явно съм първият, който ще се включи с история от играта.
    Историята е за една от най-епичните и най-запомнящите се битки, които България е водила за своите територии (след v.2)
    Събитията се развиват есента на 2011 (съжалявам, но точната дата не помня) Битката е в София, атакувана от Сърбия.
    В онзи момент бях aMC (assistant Military Commander) в EDEN, Зам.МВ (за съжаление не помня точно в чий кабинет) и като такъв бях в екипите отговарящи за задаването на военните приоритети респективно на съюза и страната.
    Битките тогава се водеха на рундове във формат 8 от 15 (самия рунд се печелеше по точки, както сега, но нямаше дивизии).

Битката бе стартирана малко след смяната на деня за да се ползва силното (дневно) време на NWO/ONE и тръгна зле за нас, като до около 19-20 часа бяхме взели едва един рунд. Около 1 през нощта (българско време) губехме 1:7, а около половин час по-късно около 20-25 мин на 9тия рунд Сърбите имаха прилична стена от ~70%. В този момент бях единствения буден, както в ЕДЕН, така и в нашето правителство и много уморен, предвид безнадеждно изглеждащата ситуация мислех просто да отпиша битката и да сменя приоритета, но ... не го направих.
    Оставих я като "Първи приоритет - най-важна" за страната (армия, паравоенни) и за съюза и просто си легнах.
    Когато се събудих 7-8 часа по-късно бях изумен - битката не само, че не беше загубена, а я заварих в Т70 на 14 рунд при резултат в рундовете 6:7 и убедителна стена за нас 55+% в текущия рунд. След като проучих - Romper и Argrob, най-големите хърватски танкове и определено към онзи момент най-големите в играта, заедно с нашия Flausino (познат още като dark3lf или просто "Елфа") бяха изтанкирали всичките 6 рунда за да изравним до 7:7. Разбира се веднага след като се появих на линия ме грабнаха да търся и да наемам наемнически отряди от всякакви страни за да подсигурим последния решителен 15 рунд, в който разбира се се очакваше сериозна офанзива от NWO/ONE. Бяха ни уплашили, че в Т90 на последния рунд ще се излее цялата полска армия. Последния рунд вървеше добре, бяха взели точки в началото, но в големите точки (Т60-90) държахме стената на приличните 51-52% и с притеснение очаквах (поне аз) указаното от информаторите време за изливане на полската армия. Момента дойде и разбира се се заредиха полски аватари от сръбска страна ... 2 минути по-късно информатора каза "това беше, свършиха", погледнах стената и ... бе свалена с едва 0.5%. До края рунда протече без особени усложнения.
    Така завърши единствената известна, поне на мен, битка обърната от 1:7 до победа. Изживяна с доволно много емоции и доказваща максимата "Няма невъзможни неща"

За съжаление тези времена са отдавна отминали и само си спомням с усмивка.
    Публикувано изображение
    Бивш
    Бивш военен командир на ЕДЕН и СоТ, бивш МВ/Зам.МВ, бивш Лидер на Организацията на паравоенните отряди,
    Бивш сериозен нолайфър.
    R.I.P. ПНБ!

LitoII

LitoII

Майор

• Регистрирани
    • 671 Мнения:
    Добави и че тогава нямаше дивизии и една кампания се състоеше от 15 равностойни рунда, т.е. всеки рунд ти носеше една точка. Страната, която спечели осем рунда, печелеше и кампанията. Но тогава и най-силният профил беше с 10-12к сила. Сега е със 75к :D

НАПРЕДващ
    Публикувано изображение
    LitoII

Оттеглил се в медалеене.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Депутати
      • 563 Мнения:
      Благодаря на всички участници в играта :)
      За историйката на KoHaH -  naugrim са гласували 2 човека и той ще получи 15 злато
      За тази на LitoII има 1 глас и той ако ми каже кой му е живия акаунт ще получи 10 злато
      По 5 злато ще получат MuTeB.3 - http://www.erepublik...ofile/8293989 и  socercho- HAIDUTINA Техните истории са без получени гласове, но са единствените, които се престрашиха да пишат в първата ни игра.
      Всички те ще получат и храна за 500 енергийни единици за участието си в темата.
      Да се надяваме, че следващия път ще има много повече участници.

Този пост е редактиран от Andromeda: 05 февруари 2014 - 03:38

LitoII

LitoII

Майор

• Регистрирани
      • 671 Мнения:
      http://www.erepublik...profile/7297125

но ако искаш, пробвай се да пратиш нещо и на мъртвия, току виж се съживил ;д

НАПРЕДващ
      Публикувано изображение
      LitoII

Оттеглил се в медалеене.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни