Към съдържанието

Закони за дарение от хазната към БНБ

• Please log in to reply
763 отговора на тази тема

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Пускам дарение към БНБ

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
400к дарение към БнБ за КО

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
Пускам 400к дарение, защото Перин заплашва да ни затвори ТВтата... Може сами да видите какво става в Индийското въстание в момента.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Гласувам с Не на това дарение.
От както Щурмана е президент вървят едно след друго даренията. КО никъде не е пускано. Следва въпроса защо са ви тия пари?

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:

Виж мнениетоAndromeda написа на 06 август 2017 - 01:54 :

Гласувам с Не на това дарение.
От както Щурмана е президент вървят едно след друго даренията. КО никъде не е пускано. Следва въпроса защо са ви тия пари?

Даренията се пускат по същия начин както и при Лорда, тогава сама ги пускаше, сега е неприемливо... МЮто на Щурмана има история на КОто, както всяко едно МЮ, провери преди да казваш как нищо не се е пускало и пак прочети горе какво съм написал.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Калев, пак лъжеш!
За двайсетте дена през което е бил президент Стан са пуснати 6 донейта, а сега за десетте дена от както е Щурмана това е вече 6ти.
Два пъти повече.
Да не говорим, че преди имаше нужда и се пускаше КО, а сега Щурмана например пуска в индийско въстание, за което не е казвано да се вдига.
И предварително да кажа- не ми показвай къде е отговарял в нечий шаут, защото това не е реда.

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:

Виж мнениетоAndromeda написа на 06 август 2017 - 02:57 :

Калев, пак лъжеш!
За двайсетте дена през което е бил президент Стан са пуснати 6 донейта, а сега за десетте дена от както е Щурмана това е вече 6ти.
Два пъти повече.
Да не говорим, че преди имаше нужда и се пускаше КО, а сега Щурмана например пуска в индийско въстание, за което не е казвано да се вдига.
И предварително да кажа- не ми показвай къде е отговарял в нечий шаут, защото това не е реда.

Колко пъти е пускан донейт по време на мандата на Щурмана? И ти лъжеш, че не се пускало КО, както ти казах само преди няколко дена отиде 1 милион в 1 въстание. Относно инидйското въстание е писано преди часове, че се пуска.

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
Реда за вдигане не се решава от вас, а от правителството. Досега отиде 160к в индийското, само за този рунд, а в гръцкото въстание всичките ни стени са долу, защото вие, идиотите, се опитвате да ни прецакате всички войни, както потвърдихте вече няколко пъти.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Ако ще се обиждаме- и аз мога. Идиота в случая си ти. Доколкото виждаме не си в правителството. Пък и такова въобще няма.
Публикувано изображение
Та ти като какъв се явяваш?  Знаем за напъните ти да си сив кардинал, ама за това доста не ти достига... :D

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:

Виж мнениетоAndromeda написа на 06 август 2017 - 03:22 :

Ако ще се обиждаме- и аз мога. Идиота в случая си ти. Доколкото виждаме не си в правителството. Пък и такова въобще няма.
Публикувано изображение
Та ти като какъв се явяваш?  Знаем за напъните ти да си сив кардинал, ама за това доста не ти достига... :D

Както ти казах, това е решено от президента, не от мен. Ти като каква се явяваш, че ще казваш, че ще стане обратното и ще пускате там КО напук, за да ни затворите ТВто?
Относно "реда" за вдигане на въстанието, за който се опитвате да ревете - http://prntscr.com/g54lze

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Какво общо имам аз с пускането на КО?????
Май наистина не си в ред.

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:

Виж мнениетоAndromeda написа на 06 август 2017 - 03:32 :

Какво общо имам аз с пускането на КО?????
Май наистина не си в ред.

Еми ти ми твърдиш, че въстанието не било пуснато по реда си и затова се пазело, нещо което подкрепяш и за което се правиш на интересна, пък в същия момент Перин разправя, че ще ни затвори всички ТВта, след като излишно е казано, че се пуска въстанието от президента и има пуснато държавно КО, за да не ни прецакате ТВто?  Общото е че ви боли отзад и сега действате в комбина.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Я върви на лекар ти.

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:

Виж мнениетоAndromeda написа на 06 август 2017 - 04:19 :

Я върви на лекар ти.

Излейте се всичките в индийското за България и после ми говори глупости.

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 280 Мнения:
Пускам дарение.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Лускам 400 000 към БНБ

Ssapient

Ssapient

Старшина

• Депутати
  • 177 Мнения:
Гласувам НЕ за всички дарения, които не са обявени в тази тема!

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Депутати
  • 729 Мнения:
Да, обявявайте ги в тази тема. Парите си стоят в БНБ или в акаунта ми и се ползват основно за КО, когато е нужно. Сега макетата трябва да вземат Крит и да ни дадът Синай, защото ресурсите са еднакви, но макетата нямат граница със Синай и имат само 50% от бонуса. Та затова няма да пускам КО докато гърците не спечелят региона. Не ми се иска обаче да им го подаряваме без бой.
Дa живее национално могъща и социално справедлива България!

Ssapient

Ssapient

Старшина

• Депутати
  • 177 Мнения:
Поредния необявен донейт, поредното НЕ!

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Пускам малко парички към БНБ