Към съдържанието

Споразумение за наем между България и Индия

• Please log in to reply
5 отговора на тази тема

NO CARRIER

NO CARRIER

Дъ Биг Миау

• Депутати
  • 140 Мнения:
~ The India Pact binds nations currently holding regions in India, namely Bulgaria, MKD & India.

~ All nations agree to respect the division of regions and thereby uphold a Non-Aggression Pact. Hostile Resistance Wars in one party's rented regions will not be supported by the other three.

~ All parties shall work to deter hostile actions by any nation that jeopardize the interests of each other in the region. India shall cooperate with said parties with NE & any other tactical support as necessary.

~ India will retain West Bengal, North Eastern India, Orrissa, Chattisgarh and Jharkhand

~ India agrees to lease out Rajasthan (Fish), Northern India, Jammu and Kashmir, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh and Bihar to Bulgaria for a rental of 15,000 cc per month.

~ India agrees to lease out Gujarat (Fruits), Maharashtra(Cattle), Andra Pradesh, Karnataka, Tamil Nadu & Kerala to MKD for a rental of 10,000 cc per month

~ The rentals shall be donated to the Dictator or the President of India at the start of the term.

~ The agreement shall be renewed each month if all parties consent to continue upholding the above terms.

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:
Правила на форума

Всеки, който иска да ползва форума на eBulgaria.biz, трябва да спазва следните правила:

1. Писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

.....
Какво повече да добавя....
Харесва прасковите голи, а жените с мъх.

NO CARRIER

NO CARRIER

Дъ Биг Миау

• Депутати
  • 140 Мнения:
Определено ще изглежда по-готино на кирилица. Хайде сега, седни го преведи, щото явно си нямаш други забавления. :D

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:

Виж мнениетоNO CARRIER написа на 04 ноември 2016 - 02:12 :

Определено ще изглежда по-готино на кирилица. Хайде сега, седни го преведи, щото явно си нямаш други забавления. :D

Не виждам върволица от ДЕСЕТ бири да пътуват към мен...
Харесва прасковите голи, а жените с мъх.

NO CARRIER

NO CARRIER

Дъ Биг Миау

• Депутати
  • 140 Мнения:
Не виждам 10 бири да вървят към мен, за да го преведа аз.

NikolayMilev

NikolayMilev

Майор

• Administrators
  • 969 Мнения:
Ако видя 10 бири да вървят, ще ми е ясно че трябва да спра с бирата :D

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни