Към съдържанието

Относно "драмата" с полското МПП

• Please log in to reply
14 отговора на тази тема

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:
Добър ден на всички!

Понеже не съм депутат ще използвам да напиша каквото имам да кажа тук относно мандата на новото цп и драмата с полското МПП. Ще помоля да се копира и да се пусне като тема за обсъждане от някого в парламента за импийчмънт на президента.

Ще започна с мандата. Значи ден след изборите нямаше въобще кабинет, не се знаеше кой на кой пост ще бъде, не бяха определени хората. На 10ти Април все още нямаше общ чат на кабинета и следователно нямаше и работещ такъв, докато аз не се самонавих да се предложа за кабинета, след като видях какви глупости почнаха да се вършат от страна на президента. Държа да отбележа, че Корадо НЕ се е свързал с нито 1 член на миналото правителство да пита за каквото и да било - я чатове, я информация - нищо. Ние сме го търсили няколко дена и аз лично съм се занимавал да го вкарам в Телеграм, където са чатовете с всички съюзници. Отделно въпреки това президента отказа да си инсталира приложението на телефона (което е нещо адски трудно) и цял ден нямахме никаква връзка с него чак до късно вечерта. Последва обявяване на индийските въстания без да е уведомено правителството на Индия, както е по принцип. Бяха обявени следващите въстания във вестника на МВ, което предизвика проблеми тези дни и трябваше да се пуска КО, за да минат въстанията, тъй като бяха вдигнати преди смяната на деня и следователно обраха ДОтата. В този ред на мисли, сегашното МВ, аз и др хора се опитаха да му обяснят на цпто защо това не е правилно и ни отне няколко дена докато той схване, че със смяната на деня мюто сетва автоматично ДО, нещо което му е обягнало през всички тези години в тази игра. Относно отчета, не съм му казвал как се пише, въпреки че има хляб по темата, а че трябва да се напише във форума.

Може да съм пропуснал някой неща, но в момента за това се сещам. И тук стигаме до полското МПП. Значи ден преди да ни предложат лично имах разговор с президента и му обясних специално за Пасифика и за полското МПП. Държа да отбележа, ЧЕ ПРЕЗИДЕНТА ЛЪЖЕ В СТАТИЯТА СЕ - МАКЕДОНИЯ ЗНАЕ ЗА РАБОТАТА НИ ПО ТОВА МПП ОТ МЕСЕЦИ И Е ПИТАНА ДНЕС, ТЕ НЯМАТ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ С ТОВА НИЕ ДА ПОДПИШЕМ. Работата по това МПП е от над 6-7 месеца, като не само ние вървим към тази посока, и Испания, които ще подпишат ( ако още не са подписали с Полша) тези дни и дори Македония се е опитвала в тази посока. Плюсовете са много, минуси няма. Също така протестирам срещу изнасянето на информация както от правителствения чат, така и от скритата секция, което е смешно.
Та относно МППто, вчера президентът на Полша ни попита дали искаме, защото те били готови да подпишат, конгреса им е ЗА. Боян отговори, че той лично е ЗА, но да ни дадат време да попита кабинета и парламента какво мислят. Това става в чат, в който е и Корадо....ама кой да чете...След това нормално отворихме тема, за да се допитаме до парламента. Нищо не е обещавано, нито сме казали, че ще подпишем, нито нищо. Но както аз така и Боян и останалите вярвам не сме мислиси, че би имало проблем от страна на парламента или на когото и да било. Съюзниците са наясно и никой не е против това МПП. Никой не е действал на своя глава, никой не е правил нищо нередно, намирам цялата му статия за пълна пародия.

Та на база на всички глупости, които се сътвориха тези дни, изнасяне на секретна информация в пресата и опита за провал на полското МПП моля да се пусне импийч на президента..

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:
Ти , Мултаче Колево си точно БАЙ УЙ да искаш Импийч.
Ти си пионка, марионетка, слуга на пИрзидента.

Още му се чудя на Корадо как до сега не ти е показал УВОЛДЖАКА!
Харесва прасковите голи, а жените с мъх.

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоbakalin написа на 12 април 2017 - 05:49 :

Ти , Мултаче Колево си точно БАЙ УЙ да искаш Импийч.
Ти си пионка, марионетка, слуга на пИрзидента.

Още му се чудя на Корадо как до сега не ти е показал УВОЛДЖАКА!

Ти па си много красив. :sarcastic_hand:

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:
"И бай дъ уей имаше липси на пари няколко, часа преди смяната на президентите-Old7 в главната роля."

За въпросните пари беше обяснено, че бяха изтеглени спешно за КО от БнБ.
Както казах, има отчет встъпителен и краен, има и история на КОто в държавните мюта.

И отделно като стана дума за липсващи пари, да попитам кога Корадо ще даде онези обещани 200к, откогато вдигна на своя глава революция.

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:
Лъжеш като дърт мангал, Мултако Колев...
Отчет за държавните кинти - НЯМА!!!
И я ми кажи точно за кои КО-та става на въпрос???

Публикувано изображение

Това, че КРАДЕТЕ КАТО РАЗПРАНИ не е тайна за никого.
Нали затова е и цялата ви НАТИСКАЦИЯ всеки един месец, все едни и същи да сте на ХРАНИЛКАТА...

Този пост е редактиран от bakalin: 12 април 2017 - 06:16

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоbakalin написа на 12 април 2017 - 06:13 :

Лъжеш като дърт мангал, Мултако Колев...
Отчет за държавните кинти - НЯМА!!!
И я ми кажи точно за кои КО-та става на въпрос???

Публикувано изображение

Това, че КРАДЕТЕ КАТО РАЗПРАНИ не е тайна за никого.
Нали затова е и цялата ви НАТИСКАЦИЯ всеки един месец, все едни и същи да сте на ХРАНИЛКАТА...

Не си интересен с това от доста време, не знам що се напъваш.

dzynka

dzynka

Диктатор

• Депутати
  • 279 Мнения:
Вие трябва да се съобразявате с президента , не той с вас. Вие трябва ПЪРВО президента да питате и после да правите каквото и да било. Даже и разговори когато водите от името на еБГ, пак трябва първо него да питате. Не да очаквате избрания президент да ви ходи по гайдата.

Та с две думи съм против да се импичва президента, защото на вас не ви изнася и не можете да си правите каквото си искате.
Публикувано изображение

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоdzynka написа на 12 април 2017 - 06:27 :

Вие трябва да се съобразявате с президента , не той с вас. Вие трябва ПЪРВО президента да питате и после да правите каквото и да било. Даже и разговори когато водите от името на еБГ, пак трябва първо него да питате. Не да очаквате избрания президент да ви ходи по гайдата.

Та с две думи съм против да се импичва президента, защото на вас не ви изнася и не можете да си правите каквото си искате.

Никой не е водил никакви преговори този мандат. Поляците внезапно решиха да подпишем МПП и ни го предложиха в чата - Боян отговори, да ни дадат време да питаме парламент и кабинет какво мислят. Защо да не се пусне тема и да се пита парламента какво мисли? Никой не е спрял президента да си каже мнението, нищо не е обещавано на поляците.. Да не би президента да е диктатор, че да не се допитваме до парламента? Какъв е проблема? Кой е този "свършен факт"?... Може ли да ни обясни той защо направи тази драма от нищото, защо изнася информация от скритата секция и защо лъже, че Македония не знаели и били против? Трудно ли беше да си каже мнението по въпроса... Или да не го импийчваме, щото е кандидат от вашата партия...?

dzynka

dzynka

Диктатор

• Депутати
  • 279 Мнения:
Вие хубаво сте пуснали тема, но е трябвало и него да питате. Ако трябва на лично , ще го питате като виждате , че в общия ви чат нищо не е написал. Иначе само излишни драми създавате и той и ти. Нито вие сте съвсем прави, нито той. Така че се вземайте в ръце и се разберете. Няма нужда целия свят да ни гледа сеира.
Публикувано изображение

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоdzynka написа на 12 април 2017 - 06:39 :

Вие хубаво сте пуснали тема, но е трябвало и него да питате. Ако трябва на лично , ще го питате като виждате , че в общия ви чат нищо не е написал. Иначе само излишни драми създавате и той и ти. Нито вие сте съвсем прави, нито той. Така че се вземайте в ръце и се разберете. Няма нужда целия свят да ни гледа сеира.

Защо да питаме президента дали да се пусне тема за обсъждане и допитване до парламента? Това не значи, че ще се подпише на всяка цена..особено ако той е против... Пак повтарям, той диктатор ли е? Кое му попречи да си изрази мнението и да се аргументира против това МПП?

dzynka

dzynka

Диктатор

• Депутати
  • 279 Мнения:
Не сващаш явно... ще ти го обясня така - представи си че ти си част от бизнес екип в някаква фирма. Ако трябва да се взема решение няма ли първо шефа си да уведомиш ?Или ще инициираш гласуване без той да знае ?  Е същото е и тук. Не е диктатор, но е президента и в случая не си прав. И двамата имате явно голямо его и там е проблема.
Иначе за МППто с Полша - браво на кабинета и всички , които са работили по него.
Публикувано изображение

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:
Ползата ни от МПП с Полша е същата , като ползата ни от МПП с Дебилите от Чили!

Този пост е редактиран от bakalin: 12 април 2017 - 08:07

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:
а да, Мултако Колев.
През муя ми е дали съм интересен или не.
Ти каза че имало не един, а ДВА отчета.
Лъжеш!!! покажи ми къде са.

Също така каза, че народните пари били пускани за КО от ДЪРЖАВНИЯТ ОРГ - дадох ти снимка от ИСТОРИЯТА на тоя Орг
А СЕГА МИ ПОКАЖИ КОИ ТОЧНО ПАРИ са били пускани за КО?

Та затова повтарям - КРАДЕТЕ КАТО РАЗПРАНИ и си мислите че няма кой да ви хване!

ОСТАВКА, или УВОЛДЖАК - избери си сам...

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоdzynka написа на 12 април 2017 - 06:50 :

Не сващаш явно... ще ти го обясня така - представи си че ти си част от бизнес екип в някаква фирма. Ако трябва да се взема решение няма ли първо шефа си да уведомиш ?Или ще инициираш гласуване без той да знае ?  Е същото е и тук. Не е диктатор, но е президента и в случая не си прав. И двамата имате явно голямо его и там е проблема.
Иначе за МППто с Полша - браво на кабинета и всички , които са работили по него.

Нали си чат, че това МПП минава през парламента, той решава дали да мине или не, не президента. Президента не може да блокира дадено МПП, щот така му кефнало и да лъже, особено ако е против интересите на България. Никой не е предполагал, че ще се окаже толкова зле и да пише такива простотии...В случая ЦПто не е  "шефът", той и кабинета предлагат, парламентът удобрява/отказва. Не виждам какъв е проблема да се пита парламента за мнението им, това даже не е гласуване. Аз лично не те разбирам.

----

Бакал скрий се, смешен си.

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 224 Мнения:
Удрии бай Филипе, вие сте по-зле и от политиците в РЖ!!!! Фостафка на целия кабинет! Вие щом по между си не можете да комуникирате, къде сте тръгнали държава да управлявате, та дири и виртуална....ИМПЙИЧ и БАКАЛА ЗА ПРЕЗИДЕНТ, поне яйляка ще на професионално ниво :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни