Към съдържанието

ОБСЪЖДАНЕ

Предложение за отстраняването от властта на настоящия президент

• Заключена тема Тази тема е заключена
9 отговора на тази тема

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 240 Мнения:
Аз съм загрижен за случващото се в страната в играта и развитието на нашите играчи.
Видях, че настоящият президент е сложил играч, който отдавна не играе. Няма връзка между кабинета и главнокомандващия. Назряват противоречия, които в момента аз смятам, че не бива да се проявявят.
Също така се прокарваше линия на разделение между нас/Конгреса/ и институцията Президенство от привърженици на сегашния държавник Корадо, но нямаше нито изявление срещу тези нападки от страна на президента, а с мълчанието не се разбира какво е позицията на главнокомандващия.
Смятам, че имам доводи за повдигането на ТЕМАТА ЗА ОБСЪЖДАНЕ и ще приема конструктивната критика, която да покаже и другата гледна точка, и ме опровергае.

corrado

corrado

Бебе

• Депутати
  • 17 Мнения:
И аз също съм загрижен за случващото се в страната. Няма връзка между кабинета, защото направих грешката да направя Boyan външен министър, понеже си мислех, че е добър вариант, а се оказа точно обратното. Зад гърба ми подписва МПП с Полша, което е голяма грешка за еБългария. До сега поляците биеха против нас, фермеха си егоистично. Защо си мислите, че едно МПП ще ги накара да бият за нас? Защо си мислите,че това МПП ще накара мен да бия за тях?

Разделение между конгреса и президентството от привърженици на Корадо. Абе таранкоу както в РЖ така и в играта има хора, които ме харесват и ракива които не ме харесват. Ти искаш президент пионка аналог на Роско Плевнелиев в РЖ, ама не си познал.

15 минути след като смених външния министър ми пускаш импийч(боли ме уйя де).
Сегашният външен е Елфа, макар и мъртъв гражданин ще бъде 100 пъти по-полезен за еБългария отколкото Boyan за целия си е-живот.
Относно МПП-то пускам референдум.

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 240 Мнения:
Първо, никъде не съм използвал никакви класификационни изрази, които да те засягат.
Но щом ти го направи, добре .....
Другото - бъди по-внимателен, когато избираш екип, щом желаеш да управляваш на такъв пост. Не го беше написал в статията бъдещия си кабинет!
Не ти пускам импийч, а има ТЕМА за ОБСЪЖДАНЕ!!! Каквото реши Конгреса, това ще е.
И не, не искам президент като Роско в играта ....

dzynka

dzynka

Диктатор

• Депутати
  • 298 Мнения:
Против!!!! Като не се разбират избрания с избори президент и министрите му, логично е да се сменят министрите, не президента.

Корадо , поне себе си сложи за външен, не някакви умрели акаунти. И си решете проблемите помежду си, не да правите цирк на цялата ряпа
Публикувано изображение

Alcek

Alcek

Старшина

• Депутати
  • 180 Мнения:
Ще помоля Корадо, пък и следващите, които коментират, да не използват обиди и нецензурни епитети като на махленска свада.
Бързай бавно!

corrado

corrado

Бебе

• Депутати
  • 17 Мнения:
Пускайте закона, а аз да си пускам отчета.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
За допълване на картинката още малко доводи в полза на предложението:

- изнасяне на информация от скритата секция- справка правилника - III.29 и ВТОРО ПРЕЗИДЕНТСКО-CDRADO BG
- използване на личен вестник за презедентско обръщение- цитираната по-горе статия
- липса на координация с кабинета
. президента не знаел, че от месеци се водят преговори с определени е-държави- меко казано това е недопустимо след една седмица на поста...
. умишлено прецакване на тренировъчната война с Индия (лично обърна стената в д3 -2ри рунд както и във въздушния 8ми рунд в грешна посока във въстание, определено от кабинета)

Публикувано изображение
"Хвала" на такъв президен!

- откровено пренебрежинелно отношение към всички, демонстрирано с поставянето на мъртви е-граждани в кабинета:
Публикувано изображение
- опит да вкара парламента в заблуда твърдейки че съюзниците са против евентуално МПП с Полша
- като последно (засега) ще посоча вкарването на еБългария в неприемлиев сценарий, обещавайки помощ на еУкрайна.

Считам, че това е достатъчно (макар че могат да се намерят и още).

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 258 Мнения:
Само да попитам, дали Сисито е активна, защото тя ще заеме поста на президент?

dzynka

dzynka

Диктатор

• Депутати
  • 298 Мнения:

Виж мнениетоCobricata написа на 13 април 2017 - 07:21 :

Еми Патриота би трябвало да си оправил вече компа :laugh:
Публикувано изображение

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 258 Мнения:

Виж мнениетоdzynka написа на 13 април 2017 - 04:11 :

Виж мнениетоCobricata написа на 13 април 2017 - 07:21 :

Еми Патриота би трябвало да си оправил вече компа :laugh:
Предлагам Щурмана за президент! Ура, ура, ура!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни