Към съдържанието

ОБСЪЖДАНЕ

Импийчмънт

• Заключена тема Тази тема е заключена
32 отговора на тази тема

Boyan

Boyan

Старшина

• Депутати
  • 232 Мнения:
Никаква организация, координация и мисъл. Важни битки няма никой активен да покрие рундовете. Гърците си правят с нас каквото искат. Дипломатички грешки с отказа за нови МПП-та. Перин изхарчи 3 милиона за две битки и се скри в миша дупка. Едно да беше.

Matt

Matt

Прези

• Депутати
  • 235 Мнения:
Най майка ти путката

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:
Щруделяндо - пИрзидент!!!!

НЕКА! ЩЕ!!

Поне може да покаже някоя ТсиТса, за разлика от СиСо-Патриотя.
:al: :sarcastic_hand:
Харесва прасковите голи, а жените с мъх.

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 224 Мнения:

Виж мнениетоbakalin написа на 14 май 2017 - 07:45 :

Щруделяндо - пИрзидент!!!!

НЕКА! ЩЕ!!

Поне може да покаже някоя ТсиТса, за разлика от СиСо-Патриотя.
:al: :sarcastic_hand:
:friends:

Alcek

Alcek

Редник

• Депутати
  • 143 Мнения:
Против, макар че, е по-лесно да прехвърлим товара на Щурмана. Ако някой има идея как нещата да вървят по-добре, е добре дошъл да помага.
Бързай бавно!
http://prntscr.com/fkp9gg

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:
Аз съм ЗА, защото явно кабинета не знае какво прави и няма явна политика. Не искаме МПП с Пасифика, но външния работи по тея МППта, няма да го пуснем ако се навият, ама конгреса да правел каквото си иска. Това ми идва малко в повече и е просто смешно. Заради тея изпълнения изпуснахме поне за момента Колумбия, а с Тайван уш ще се пуска, ама пак няма да сме ние, ако искали те да пускат и конгреса да правел квото си иска. Утре трябва да се подновява МПП с Полша и работата е същата, ще ходим да ги молим да ни пуснат, понеже кабинета ни е против това МПП и не им пука, конгреса да решавал. Страхотно управление, евала...Ясна и последователна политика..и в интерес на еБългария!

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:
Айде бре МИШКИ, едно импийче ви е СТРАХ да пуснете....
:sarcastic_hand:

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 214 Мнения:

Виж мнениетоbakalin написа на 16 май 2017 - 09:18 :

А ти, щом всички са плъхове и мишки, защо не пуснеш тоя закон???

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:

Виж мнениетоНотрхе написа на 16 май 2017 - 12:16 :

хихихихих, младежо
едва ли има някой, де е пускал повече Импийча от мен.
Но не АЗ предлагам темата за Уволджака, а Боянката

didogod

didogod

The God Of War

• Депутати
  • 84 Мнения:
И аз бих гласувал ЗА, въпреки че няма да мине закона

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 214 Мнения:

Виж мнениетоbakalin написа на 16 май 2017 - 11:28 :

хихихихих, младежо
Може някой ден да те надмина по брой пуснати импийчмънти! :)

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:

Виж мнениетоНотрхе написа на 17 май 2017 - 04:51 :

Виж мнениетоbakalin написа на 16 май 2017 - 11:28 :

хихихихих, младежо
Може някой ден да те надмина по брой пуснати импийчмънти! :)

Е ти трябва се почне поне.
Не само да лафим - бля, бля, бля....

Деца трябват - не ГУМИ!!!

Matt

Matt

Прези

• Депутати
  • 235 Мнения:

Виж мнениетоDeflection написа на 16 май 2017 - 08:45 :

Аз съм ЗА, защото явно кабинета не знае какво прави и няма явна политика. Не искаме МПП с Пасифика, но външния работи по тея МППта, няма да го пуснем ако се навият, ама конгреса да правел каквото си иска. Това ми идва малко в повече и е просто смешно. Заради тея изпълнения изпуснахме поне за момента Колумбия, а с Тайван уш ще се пуска, ама пак няма да сме ние, ако искали те да пускат и конгреса да правел квото си иска. Утре трябва да се подновява МПП с Полша и работата е същата, ще ходим да ги молим да ни пуснат, понеже кабинета ни е против това МПП и не им пука, конгреса да решавал. Страхотно управление, евала...Ясна и последователна политика..и в интерес на еБългария!

Бате, Президента не е искал да се работи по тея МППта първоначално за да му се сърдите..Тука и Корорадо изкарахте луд но той си беше в правото

Matt

Matt

Прези

• Депутати
  • 235 Мнения:
И аз съм за Импиича, пускайте да жабурите 20 дена на Щурмана мъдурите, тъкмо няма да се занимавам с глупости

Matt

Matt

Прези

• Депутати
  • 235 Мнения:
Ако трябва да сме честни, НИКОЙ не си направи труда да обясни кой знае какво за външнта политика на Сисито. Аз квото мога съм казал ама нямам и време а и съм доста назад с нещата. Знаете че от месеци съм често на 2 клик порати лични и др причини! Оставил съм ви да правите кво щете... обаждал съм се само като има нещо фрапантно. Ама  като бяхте и двамта в чата до оня ден на кабинета ЕДИН не седна да и обясни като на човек нещата как стоят..  а само сърдене и каране с други в кабинета... Щом сте помолени да дойде има  нужда от помощ.. ама не става с арогантно отношение и заповеди..

Както и да е

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 526 Мнения:
"Ако трябва да сме честни, НИКОЙ не си направи труда да обясни кой знае какво за външнта политика на Сисито" - Matt
Те това е проблема.
Не че учудвам, че я докарахме до тук...
Знаеше се много добре, че Нотрхе нито е от най просветените във външните дела, нито е от хората с най-много свободно време и... напълно очаквано на практика сме без външен.

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 214 Мнения:

Виж мнениетоAndromeda написа на 17 май 2017 - 03:53 :

"Ако трябва да сме честни, НИКОЙ не си направи труда да обясни кой знае какво за външнта политика на Сисито" - Matt
Те това е проблема.
Не че учудвам, че я докарахме до тук...
Знаеше се много добре, че Нотрхе нито е от най просветените във външните дела, нито е от хората с най-много свободно време и... напълно очаквано на практика сме без външен.
Откъде знаеш как работя и дали не съм комуникирал с другите страни!?

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоMatt написа на 17 май 2017 - 12:26 :

Виж мнениетоDeflection написа на 16 май 2017 - 08:45 :

Бате, Президента не е искал да се работи по тея МППта първоначално за да му се сърдите..Тука и Корорадо изкарахте луд но той си беше в правото

Аз ли? Както ти казах - като не искате тея МППта спирате работата по тях и си водите политиката на кабинета, ама без мен, а не който искал да праща а конгреса да правел квото иска.

Прикачени файлове

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:
https://prntscr.com/f97lsu

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоMatt написа на 17 май 2017 - 12:32 :

Ако трябва да сме честни, НИКОЙ не си направи труда да обясни кой знае какво за външнта политика на Сисито. Аз квото мога съм казал ама нямам и време а и съм доста назад с нещата. Знаете че от месеци съм често на 2 клик порати лични и др причини! Оставил съм ви да правите кво щете... обаждал съм се само като има нещо фрапантно. Ама  като бяхте и двамта в чата до оня ден на кабинета ЕДИН не седна да и обясни като на човек нещата как стоят..  а само сърдене и каране с други в кабинета... Щом сте помолени да дойде има  нужда от помощ.. ама не става с арогантно отношение и заповеди..

Както и да е

Аз нямам какво да ви обяснявам, прекрасно знаеш защо се подписват МППтата с Пасифика, имаше теми и обсъждания за тях. Вие трябва да сте тези, които да обяснявате защо не искате да управлявате в интерес на еБългария. Защото "Аз не ги харесвам" не е довод, а простотия.

Теми съдържащи: обсъждане

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни