Към съдържанието

ОБСЪЖДАНЕ

Печат на валута

• Заключена тема Тази тема е заключена
21 отговора на тази тема

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Правителство
  • 699 Мнения:
Искам да предложа на вниманието на депутатите да обмислят закон за печат на 1 000 000 валута срещу 5000 злато. Златото не може да бъде изкарано от хазната и практически е неизползваемо, а в момента сме без никакви пари за КО и данъка като гледам ще стане 1%. Кажете си мнението.
Дa живее национално могъща и социално справедлива България!

Alcek

Alcek

Редник

• Депутати
  • 143 Мнения:
Против. Курса е крайно неизгоден. Явно не искаме СО, щом свалихме данъка на 1%.
Бързай бавно!
http://prntscr.com/fkp9gg

Matt

Matt

Прези

• Депутати
  • 235 Мнения:

Виж мнениетоAlcek написа на 22 май 2017 - 07:36 :

Курса няма да стане по добър. Един милион лева може да обърнат войната и да си постигнем целите.. Ама.. да дадат пари тея тъпири де свалиха данъка на 1%.

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 214 Мнения:
Ако са предвидени за войната - добре.

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Правителство
  • 699 Мнения:

Виж мнениетоНотрхе написа на 22 май 2017 - 09:23 :

За нея са. Иначе сме горе-долу на нулата в момента и трябва да разчитаме на съюзници. Вкаран съм в разни чатове шаутвам ама никой или почти никой не ебава да прати да бият. Вече като пиша на лично на президентите по-има ефект. Сега сръбския президент изгори около 80к валута за въздушния, но има и доста такива дето бият от двете страни, в зависимост кое КО е по-голямо...

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 214 Мнения:

Виж мнениетоSturmmann написа на 22 май 2017 - 09:37 :

За нея са. Иначе сме горе-долу на нулата в момента и трябва да разчитаме на съюзници. Вкаран съм в разни чатове шаутвам ама никой или почти никой не ебава да прати да бият. Вече като пиша на лично на президентите по-има ефект. Сега сръбския президент изгори около 80к валута за въздушния, но има и доста такива дето бият от двете страни, в зависимост кое КО е по-голямо...
Дам, ясно ми е. Но не можем да чакаме сърбите или някого другиго да ни взема битките, затова пускай закона, че както е тръгнало на изтриване ....

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Правителство
  • 699 Мнения:

Виж мнениетоНотрхе написа на 22 май 2017 - 10:14 :

Виж мнениетоSturmmann написа на 22 май 2017 - 09:37 :

Дам, ясно ми е. Но не можем да чакаме сърбите или някого другиго да ни взема битките, затова пускай закона, че както е тръгнало на изтриване ....
Аз нямам закона issue money, както и донейт закона ми е изчезнал, сигурно защото съм пуснал два закона вече, не знам.

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:

Виж мнениетоMatt написа на 22 май 2017 - 07:55 :

Виж мнениетоAlcek написа на 22 май 2017 - 07:36 :

Курса няма да стане по добър. Един милион лева може да обърнат войната и да си постигнем целите.. Ама.. да дадат пари тея тъпири де свалиха данъка на 1%.

те ПЕТ МИЛИОНА досега не я обърнаха, че тоя мизерният милион ли?

Иначе Перине - тапир е на майка ти синът!
Ама от натегачи значи.
Относно намерението да издухате и златото - КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ!
Харесва прасковите голи, а жените с мъх.

bakalin

bakalin

Баш трол

• Регистрирани
  • 808 Мнения:

Цитат

Аз нямам закона issue money, както и донейт закона ми е изчезнал, сигурно защото съм пуснал два закона вече, не знам.

пИрзидента НЕ МОЖЕ да пуска Закони, свързани с кинтите.

Механика брат, механика.... :al:
Харесва прасковите голи, а жените с мъх.

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 224 Мнения:
Няма смисъл от това. Само ще затрием златото. Или почнете да се биете, както трябва за родината, или да ни трият....така или иначе данъка вече е 1%.

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:
Не е рентабилно да се печата сега. Против. Вместо това да бяхте отхвърлили малоумното предложение за 1%  данък. Пълна простотия....

namek

namek

Бебе

• Регистрирани
  • 19 Мнения:
така си е тоя 1% данък си е много зле сега кво праим хахаха - Против

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Правителство
  • 699 Мнения:
Добре, ще си ги държим за украшение.

kirilmav

kirilmav

Гражданин

• Депутати
  • 39 Мнения:
Против печатането на пари, наистина е крайно неизгодно. А закона за намаляване на данъка се прие, защото гърците държаха наши региони и ни точеха данъка. Според мене ако някой има останал закон и пусне увеличаване на данъка, закон ще се приеме.

Custo89

Custo89

Шеф на Мафията

• Депутати
  • 474 Мнения:
По-голяма глупост от това да се печата пари на тоя курс няма. От финансова гледна точка се равнява на банкрут. Все едно да замениш 1лв за 40ст....Това злато може да се използва в изгодни за това моменти за пускане на война докато имаме вече пуснат ЕВ закон по друга държава. Не знам как го сметнахте, че тоя 1 милион ще обърнат войната като няма да стигнат и за 1 напрегнат въздушен рунд.
Та КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ. Вместо да се чудите каква глупост да измислите вземете свършете няква работа.

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоkirilmav написа на 24 май 2017 - 01:06 :

Против печатането на пари, наистина е крайно неизгодно. А закона за намаляване на данъка се прие, защото гърците държаха наши региони и ни точеха данъка. Според мене ако някой има останал закон и пусне увеличаване на данъка, закон ще се приеме.

Данъка се смъкна, защото явно конгреса не мисли. По-добре ли е да имаме 100к дневен приход, чист, или да имаме 15к? С какви пари според вас ще го освбодим този регион, дето го държали гърците? Като те имат по 200к приход на ден?.....Мани

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Правителство
  • 699 Мнения:

Виж мнениетоCusto89 написа на 24 май 2017 - 04:27 :

По-голяма глупост от това да се печата пари на тоя курс няма. От финансова гледна точка се равнява на банкрут. Все едно да замениш 1лв за 40ст....Това злато може да се използва в изгодни за това моменти за пускане на война докато имаме вече пуснат ЕВ закон по друга държава. Не знам как го сметнахте, че тоя 1 милион ще обърнат войната като няма да стигнат и за 1 напрегнат въздушен рунд.
Та КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ. Вместо да се чудите каква глупост да измислите вземете свършете няква работа.

По-добре да вземеш 40 стотинки от лева, отколкото нула... Аз не предлагам да се напечата за всичкото злато, а за 5000 и да остане 1800. Една война струва 346.7 злато.

kirilmav

kirilmav

Гражданин

• Депутати
  • 39 Мнения:

Виж мнениетоDeflection написа на 24 май 2017 - 04:45 :

Данъка се смъкна, защото явно конгреса не мисли. По-добре ли е да имаме 100к дневен приход, чист, или да имаме 15к? С какви пари според вас ще го освбодим този регион, дето го държали гърците? Като те имат по 200к приход на ден?.....Мани
Абе Колев, май ти не можеш да мислиш, а и не можеш да смяташ. Когато този данък отива в гръцката хазна, вместо с него да освобождаваме окупираните региони, те ще ги държат с тези пари и техните 200к на ден ще стоят в резерв. Това с временното смъкване на данъка сме го играли много пъти, ама ти явно нещо си спал тогава.

Deflection

Deflection

Редник

• Депутати
  • 106 Мнения:

Виж мнениетоkirilmav написа на 24 май 2017 - 09:39 :

Виж мнениетоDeflection написа на 24 май 2017 - 04:45 :

Абе Колев, май ти не можеш да мислиш, а и не можеш да смяташ. Когато този данък отива в гръцката хазна, вместо с него да освобождаваме окупираните региони, те ще ги държат с тези пари и техните 200к на ден ще стоят в резерв. Това с временното смъкване на данъка сме го играли много пъти, ама ти явно нещо си спал тогава.

Да, даваш им една малка част, и остава една голяма част честа печалба, която ни трябва, защото онея имат голям приход и ние смъкнем ли нашия данък няма с какво да им противостоиш. Както видя не сме освободили регионите си с наши пари, защото имахме по 15к приход на ден.

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 224 Мнения:
Данък 1% се пуска при половината загубени региони, а не само един....

Теми съдържащи: обсъждане

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни