Към съдържанието

Импийчмънт на президента

• Заключена тема Тази тема е заключена
22 отговора на тази тема

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Предлагам да бъде гласуван импийчмънт на президента, по негова молба.

Цитат

Моля, след 2 дни, когато може да бъде пуснат следващият закон за импийч, да ми бъде пуснат такъв закон и той да бъде приет от Конгреса! Щом не защитавам интересите на страната по най-добрия възможен начин ще дам път да ги защитава някой друг. Властта никога не ми е била самоцел, ето доброволно се отказвам от нея! И понеже след 3 дни, когато ще е ясен резултата от импийча нямам намерение повече да се занимавам с управлението на страната, нека не оставяме държавата на самотек, т.е. приемете закона!

С уважение,
Mas que un club.

Цитата е от тук  [Информативно] Пето президентско + отчет + изненада

Пускам темата за обсъждане за да може след изтичане на необходимия срок да може да бъде пуснат закон в играта.

didogod

didogod

The God Of War

• Регистрирани
  • 97 Мнения:
Прутив

Custo89

Custo89

Шеф на Мафията

• Регистрирани
  • 480 Мнения:
Не се приема.

nadya78

nadya78

Гражданин

• Депутати
  • 39 Мнения:
Ц

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
Айде поне като иска импийчмънт да не прецаква България в СА, а?

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:
Прецаквате я ти, Боян, Олда и не знам още кой. Така че ти като главен виновник най-малко имаш право да ги говориш тия!

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
Какво прецакваме ние? Човек като е на друго мнение освен вашето (което е закон) ви прави сечено. Президентът не иска да бутне Филипините, нарочно им направи път и им остави 3 региона и сега ще даде 2та български, които се използват за ТВ на Македония а нас ще ни набута на ТВ в 3 региона с бонуси? Аз ли съм го направил това или той? И на всичкото отгоре с цялата си наглост иска да го направи и след това да си бие шута с импийчмънт? Като подаваш оставка поне не ни прецаквай, та като дойде следващия цп вече ще е късно.

Andromeda

Andromeda

Лейтенант

• Регистрирани
  • 569 Мнения:

Виж мнениетоDeflection написа на 24 юли 2017 - 03:36 :

Какво прецакваме ние? Човек като е на друго мнение освен вашето (което е закон) ви прави сечено. Президентът не иска да бутне Филипините, нарочно им направи път и им остави 3 региона и сега ще даде 2та български, които се използват за ТВ на Македония а нас ще ни набута на ТВ в 3 региона с бонуси? Аз ли съм го направил това или той? И на всичкото отгоре с цялата си наглост иска да го направи и след това да си бие шута с импийчмънт? Като подаваш оставка поне не ни прецаквай, та като дойде следващия цп вече ще е късно.

Ти т...п ли си? Не ми отговаряй. Няма смисъл.
Милион пъти се повтори, че ЕДИНСТВЕНОТО УСЛОВИЕ ДА ИМАМЕ ТВ ТАМ Е ДА НЕ СЕ БЪРКАМЕ В ОТНОШЕНИЯТА МЕЖДУ СА И ФИЛИПИНИТЕ!
Достатъчен ли ти е шрифта или искаш и да ти го болдна за да го видиш?

Това, че се изживяваш като сив кардинал, не значи, че целия е-свят трябва да се съобразява с теб!
Нали много искаш да става на твоето- ето ти шанс.
Приемате оставката, идва Щурмана, прави каквото му кажете и сте доволни. Защо мрънкате сега?

dzynka

dzynka

Диктатор

• Депутати
  • 298 Мнения:
ПРОТИВ !!!

Няма нужда от импич, както няма нужда и ние да нападаме Филипини!!!

Щом сърбите са казали, че ще летят за да се бият с филипини, това ни решава проблема.
ИГД написа , че нападнем ли филипини, ще смята уговорката ни за невалидна и започваме война с тях, а още една пълнокръвна война не ни трябва - Гърция ни стига.
Така че вариянта сърбия да махне филипини от там е най-приемлив -
хем ние не нарушаваме уговорката си , хем филипини ги няма там , хем ще има място за маке.Всички доволни.

И няма да е зле Колев , Олда Перин Боян и който там още се меси ,да вземе да се спре.
Това не е първия път, когато си правят каквото си искат зад гърба на президента и му подиват вода
Публикувано изображение

LordVOODOO

LordVOODOO

The man with the knife

• Регистрирани
  • 379 Мнения:
Най-учтиво ви моля да приемете оставката ми и да гласувате със ЗА на закона за импийч, дори и реално да сте против това!
Нека не си играем на прецакай другарче, защото от това няма да загубя аз, няма да загубите и вие, ще загуби еБългария!

Ако закона за импийч не мине... аз ще спра да изпълнявам задълженията си на ЦП, т.е. държавата остава на самотек! Нито ще пускам атаки - ще ги оставям да почват автоматично на таймер, нито ще се занимавам да следя битки и да пускам КО ако се налага. В краен резултат няма да има ТП битки или ще са много малко, когато почват автоматично, ще ни се затворят ТВтата, гърците ще се освободят, може и на техен ред да контраатакуват и да ни нападнат, ще си загубим бонусите, а от всичко това губи държавата. И защо? От инат, без значение дали моя или вашия. За разлика от мен ВИЕ имате възможността да предотвратите това, като приемете закона за импийч.

В момента, в който закона бъде пуснат - ще пусна статия, в която ще напиша абсолютно същото, което написах и тук!  Така че на всички да им е ясно, че отговорността е била ваша, предвид, че сте били уведомени какво ще последва и все пак не сте направили необходимото, за да го предотвратите. Да, мен ще ме тролят, но и ще тролят и вас. Така че ако поне малко от малко ви е грижа за страната знаете какво да направите, дори и реално да сте против това да бъда импийчнат.
Не съм създаден да работя с чук или трион, а да седя на трон!!!

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 258 Мнения:
Немаш грижи бате....осрахте пейзажа и типично по български дим да ни няма....

mitakyt.

mitakyt.

Старшина

• Депутати
  • 174 Мнения:
Човека си го каза - ако не се приеме импийча, ще сме без активен президент. При това условие, няма как да сме против.
Публикувано изображение

NarHiLiuS

NarHiLiuS

Бебе

• Регистрирани
  • 9 Мнения:
По принцип съм твърдо против, но щом ще прецакваме си ги мерите и накрая ще го ядат всички, явно ще се гласува със ЗА.
И стига сте говорили за малоумщина от рода на Война със Филипините! На никой не му трябва такава. Няма нужда да страда цяла държава, заради нечие его!

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:

Виж мнениетоAndromeda написа на 24 юли 2017 - 03:48 :

Милион пъти се повтори, че ЕДИНСТВЕНОТО УСЛОВИЕ ДА ИМАМЕ ТВ ТАМ Е ДА НЕ СЕ БЪРКАМЕ В ОТНОШЕНИЯТА МЕЖДУ СА И ФИЛИПИНИТЕ!

Това, че се изживяваш като сив кардинал, не значи, че целия е-свят трябва да се съобразява с теб!
Приемате оставката, идва Щурмана, прави каквото му кажете и сте доволни. Защо мрънкате сега?

Ти тъпа ли си или се правиш на такава? СА ще ти казва дали ще си направиш ТВ там? СА с 5те си човека популация?

Но както и да е, да кажем че го разбирам това - аз ви казах, че имаме 2 варианта: или оставяме филипините и маке не влиза или обратното, а лорда избра 3тия, в който ние сме прецакани, той това нещо ще го направи независимо какво се казва от парламент или от когото и да било, въпреки че в началото на мандата твърдеше друго, дето пусна тема за МПП с Канада, та смешното е, че той това ще го направи и ние ще го отнесем, а след това ще си бие шута като заплашва да го импийчнели иначе... :D Евала, дойдоха лайната, които сам си направи и сега по терлички се изнизваме а след теб да дойде някой умен да рине. Може само да се надяваме сърбите да ни свършат работата след някоя седмица.

Ако пак ми кажеш и тук, че не си искал да бъдеш ЦП, пак ще ти кажа, че имаше много варианти това да не стане ако наистина не си го искал.

LordVOODOO

LordVOODOO

The man with the knife

• Регистрирани
  • 379 Мнения:

Виж мнениетоDeflection написа на 24 юли 2017 - 08:53 :

Виж мнениетоAndromeda написа на 24 юли 2017 - 03:48 :

Ти тъпа ли си или се правиш на такава? СА ще ти казва дали ще си направиш ТВ там? СА с 5те си човека популация?

Но както и да е, да кажем че го разбирам това - аз ви казах, че имаме 2 варианта: или оставяме филипините и маке не влиза или обратното, а лорда избра 3тия, в който ние сме прецакани, той това нещо ще го направи независимо какво се казва от парламент или от когото и да било, въпреки че в началото на мандата твърдеше друго, дето пусна тема за МПП с Канада, та смешното е, че той това ще го направи и ние ще го отнесем, а след това ще си бие шута като заплашва да го импийчнели иначе... :D Евала, дойдоха лайната, които сам си направи и сега по терлички се изнизваме а след теб да дойде някой умен да рине. Може само да се надяваме сърбите да ни свършат работата след някоя седмица.

Ако пак ми кажеш и тук, че не си искал да бъдеш ЦП, пак ще ти кажа, че имаше много варианти това да не стане ако наистина не си го искал.

Добре де, Колев. Не харесвате варианта, който съм избрал. Като ме свалите Щурман може да предпочита някой от другите два варианта. За това защо не помислиш? Нещата все още не са необратими, Маке все още не са там!

Отделно май не си забелязал, че днес пуснах атака по Бахах, с което преебах Филипините, като не им оставих регион, който да атакуват.

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
Добре де, аз нали това казвам, ама ти като пуснеш сега Македония следващия и да иска да направи нещо друго не може, западните оттам после не можеш ги мръдна.

LordVOODOO

LordVOODOO

The man with the knife

• Регистрирани
  • 379 Мнения:
Доколкото си спомням и ти, и Дидо казахте, че предпочитате те да са там, а не Филипините. Нали уж Сърбия щеше да лети по Лиляна или има промяна в плана ви?

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
Всъщност аз не съм го казвал, казах точно обратното. Аз план нямам, плана си е на Сърбия, но не виждам какво променя това.. викаш сега да ни го вкараш в СА ей така и после след като си биеш шута с импийч да се молим сърбите да дойдат да ни отворят повече място там? Да се надяваме да не затворим ТВто дотогава и да се надяваме някой съсед също да не го затвори, защото сме си гъз до гъз и всяка издънка на другия ще дойде и при нас...говоря специално за нас и маке (които неведнъж са ни затваряли в Индия, само около 6-7 пъти), защото Филипините и СА са хора, които си броят на пръстите на едната ми ръка, а ние сме 100 човека на скрипт. В този случай СА има 1 ЕВ, нашето може и да е заето, може и да трябва да се пази..но важното е да стане по твоята, другото не го мислим.

lozarq

lozarq

Бебе

• Регистрирани
  • 4 Мнения:
Въпрос към президента - след като така ясно изразихте желанието си за импиич имаме ли думата ви че НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ КАНДИДАТИРАТЕ ЗА ТАЗИ ДЛЪЖНОСТ защото както аз го разбирам желанието ВИ е продиктувано от неспособността или неумението да се справите с създалата се ситуация. Отговор само да или само не ще бъде достатъчен, благодаря предварително

LordVOODOO

LordVOODOO

The man with the knife

• Регистрирани
  • 379 Мнения:

Виж мнениетоlozarq написа на 25 юли 2017 - 12:43 :

Въпрос към президента - след като така ясно изразихте желанието си за импиич имаме ли думата ви че НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ КАНДИДАТИРАТЕ ЗА ТАЗИ ДЛЪЖНОСТ защото както аз го разбирам желанието ВИ е продиктувано от неспособността или неумението да се справите с създалата се ситуация. Отговор само да или само не ще бъде достатъчен, благодаря предварително

Никога повече няма да се кандидатирам!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни