Към съдържанието

ОБСЪЖДАНЕ

Великото преселение

• Заключена тема Тази тема е заключена
8 отговора на тази тема

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Депутати
  • 729 Мнения:
Здравейте дами и господа. Както знаете македонците от над месец искат да се намърдат в Саудитска Арабия, но там няма място за тренировъчни воини на толкова много държави, затова лично съм им отказвал три пъти. За тях изглежда е доста важно да има повече от една ТВ затова измислих как и те да са доволни и ние, въпреки че се дъжат ужасно, все пак много ни помагат държейки половината Гърция. Само ми се иска накрая да кажат: благодаря България.

Та палана е ние да отидем в Египет и да започнем ТВ с тях, а макетата да вземат три региона в СА и да започнат ТВ. Ние в началото даже може и да не затваряме тренировъчната в СА, пък като се затвори здраве да е. В момента се е натрупала голяма детерминация в регионите ни в Египет, а и е по-добре да имаме с тях ТВ за да можем да режем границата с Гърция ако се освободят и ни натиснат, за да не влязат надолу към Арабия.

10 дни Куба ме игнорираше и не искаха да освободят регионите си в Египет, а тези региони ние ги освободихме от Гърция и най-малкото трябваше да ни питат кубинците преди да летят по Египет. Тогава идеята ни беше да имаме ТВ точно с Египет, но като се видя, че няма региони започнахме със СА и то след като IGD видя, че може да изнесем Филипините. Тогава се свърза с нас и си предложи услугите.

Та днес като пуснат КО срещу Куба те се свързаха с мен и стигнахме до компромисен вариант да ни дадът тези региони, а ние да им дадем три региона в Индия. В Индия има достатъчно региони и не е проблем за тренировъчната ни война да им дадем три региона. Ето примерен договор, който те изготвиха. Само наема тряба да си го договорят с Индия.

https://docs.google....ARPwayKNJc/edit
Дa живее национално могъща и социално справедлива България!

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 280 Мнения:
Така май всички ще са доволни.....

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:
Първо, не са те игнорирали, а новото им правителство не беше уведомено, както вече ти казаха.
Второ, това КО, което пусна срещу тях, беше адски глупаво, така не се прави, днес ме заляха съюзници да питат какво става и разни други неща и честно казано ми писна..не може да се държиш арогантно със съюзници, които искат да помогнат най-малкото..

После защо Куба да плаща за ВУ,  за да може Македония да има още едно ТВ? В момента мн добре знаеш, че ги караш едва ли не насила.

Отделно с Индия не сте говорили грам, не можеш да преговаряш от тяхно име и за тяхна сметка, кой къде ще лети, какъв наем ще плаща, кои региони ще вземе и дали ще върти ТВ там, защото всичко това е описано пък накрая пише, че България щяла да опита да помогне за ТВ..Не може в договор между България и Куба да се казва какво ще направят Македония и Индия.
Няма никакви детайли...Македония съгласна ли е с това, пиша си с тях и те не знаят и им било писнало от разправиите днеска, в договора пише, че трябва да освободят 1 регион, отделно ние имаме договор за наем с Индия и Македония за същите тея региони..

Нищо не е уговорено, с Индия не е говорено, няма детайли, този договор е смешен, астерия и орион се саднаха, а тук ни питаш дали сме съгласни...мислиш ли въобще какво правиш?.. В тази си форма договорът е меко казано неприемлив. Събери 4те страни, съгласете се на някакви нормални условия, напишете 1 нормален текст и го дай да го видим, но личното ми мнение е против Куба да идва в Индия.

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Депутати
  • 729 Мнения:
Индия ще е съгласна.  А македдонците, по-точно президентката им е съгласна, с нея разпределихме регионите. Един от нас, един от тях и един от Индия.

Deflection

Deflection

Редник

• Регистрирани
  • 147 Мнения:

Виж мнениетоSturmmann написа на 08 август 2017 - 03:06 :

Индия ще е съгласна.  А македдонците, по-точно президентката им е съгласна, с нея разпределихме регионите. Един от нас, един от тях и един от Индия.

Индия ще е съгласна не ни топли, не си говорил с тях, като стане съгласна Индия и като я вкараш в договора + детайлите, уточнени, тогава може да ни предлагаш самия договор.. а Македония не виждам да е в там също...пак ти казвам да събереш 4те страни, да се уговорите, да напишете 1 текст и това да е 4тиристранен договор.

Matt

Matt

Прези

• Депутати
  • 290 Мнения:
Страшна издънка стана тук.... нямам думи..  Астерия са бесни

Alcek

Alcek

Старшина

• Регистрирани
  • 184 Мнения:
Да. Тук виждам президента да се изявява като диктатор. Вече пуска СО срещу Куба. Но най-лошото е, че съюзниците ни няма да гледат на нас с добро око.
Бързай бавно!

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Депутати
  • 729 Мнения:
Защо да се изявявам като диктатор? Щом не искате, ок, ще им кажа, че в Индия не може.

sisito_1984

sisito_1984

Гражданин

• Регистрирани
  • 24 Мнения:
Презито и господата в шатрата на сянката май нещо са развалили дружбата.

Теми съдържащи: обсъждане

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни