Към съдържанието

ОБСЪЖДАНЕ

Предложение за отстраняване на настоящия президент

• Заключена тема Тази тема е заключена
21 отговора на тази тема

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 240 Мнения:
Добър вечер!
Вчера бе приета договорка с противниците за спиране на войната с гърците, но решението е било взето, видно, преди това. Така се стига до тука:
"28. Законите със статут на специални закони се подлагат на обсъждане в рамките на поне 24 часа преди да бъде пуснато гласуване по тях.
----------
36. Със специален статут са законите посочени в конституцията като такива
- за предлагане на мир (предложен от нас или предложен ни от друга е-държава)"

С договореното гърците са свободни, Египет надали ще е свободен дълго/става гръцки/, в СА пък не се знае дали ще останем, ако същите искат да дойдат.
Не се знае и Колин какво ще мисли утре, вдруги ден. Знам и бях уверен, че той не иска да се бие с нас/да пуска пара срещу нас+МК/, но ако това е просто някаква стъпка.

И от тука следва, че от БДП предлагаме да подкрепите вота за прекратяване правомощията на настоящия президент!

Sturmmann

Sturmmann

Майор

• Депутати
  • 719 Мнения:
От БДП може само да му олигавите рука на Дон Пачи!
Дa живее национално могъща и социално справедлива България!

Darman

Darman

Старшина

• Депутати
  • 180 Мнения:
Стига се филмирайте с тия закони, нямащи общо с играта. Наистина е тъпо, че не се допитаха до нас, но договор вече има и сега трябва да решим какво ще правим от тук нататък. Няма нужда от импийчове и излишна драма.

opalek

opalek

Бебе

• Депутати
  • 12 Мнения:
Против!
След изнесената информация от презито мога само да го поздравя за решението и че има топки! Понякога за решения според мен няма как да се изчака 24 часа за да се драчите по форума.
Ако не беше приел предложението и бяхме затрити, пак щеше да има рев защо не е прието предложението и пак да се иска отстраняването.
Стига ревахте, все пак срещу Visa без Visa не можеш да се бориш.

Все пак това е игра и нека си правим кефа!

Matt

Matt

Прези

• Регистрирани
  • 275 Мнения:

Виж мнениетоDarman написа на 09 октомври 2017 - 11:32 :

Стига се филмирайте с тия закони, нямащи общо с играта. Наистина е тъпо, че не се допитаха до нас, но договор вече има и сега трябва да решим какво ще правим от тук нататък. Няма нужда от импийчове и излишна драма.

Как има договор като  не е одобрен от никой? Не те е ли е срам да те ебе маймуна бе?

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 240 Мнения:
Слагайте ми минуси - чудесно .............

Vadisz

Vadisz

Баш Мецан

• Депутати
  • 245 Мнения:
Писах и на други места не съм гласувал за президента,но го поздравявам за решителността .
Колкото повече хора пита повече мнения не можеш угоди на всички.
Против

Matt

Matt

Прези

• Регистрирани
  • 275 Мнения:
Ква решителност бе Вадис? Да напълни гащите ли? И аз бях решителен да наплъня гащите на 5

kirilmav

kirilmav

Гражданин

• Депутати
  • 47 Мнения:
Аз ще гласувам "За" поради три причини:
1. Беше пусната тема за обсъждане в парламентарния чат СЛЕД като вече има споразумение.
2. Никой не каза че е постигната договорка и съответно като тръгна гръцкото въстание някои се опитаха да го защитават
3, Два пъти се опитах да повдигна тези въпроси, но никой не намери за нужно да даде някакво обяснения на тези действия на правителството.

mitakyt.

mitakyt.

Старшина

• Депутати
  • 174 Мнения:
Само седите и се чудите какви тъпотии да измисляте :D Оставете човека да прави квото е решил. еРепубликата е президентска, не парламентарна.

Против!
Публикувано изображение

NO CARRIER

NO CARRIER

Дъ Биг Миау

• Депутати
  • 153 Мнения:
Против.

Matt

Matt

Прези

• Регистрирани
  • 275 Мнения:
Еми явно накой хора лапат на Колин Пишката.  Забрани ни да се бием в Египет и каза че Египет е на Гърчора.. БРАВОООО за което

Ssapient

Ssapient

Старшина

• Депутати
  • 167 Мнения:
тц

corrado

corrado

Бебе

• Депутати
  • 17 Мнения:
Northe ако втори на изборните резултати беше щурмана при същите обстоятелства щеше ли да пуснеш импийч? И с какво е по-добър ползвателя на акаунта на Мира? Дори не си е направил труда да пусне кандидатпрезидентска статия и това за мен е несериозно. И да не говорим за последния мега фейл на този индивид, ползващ същия акаунт.

А и мисля, че на един президент му трябва малко повече от 2 дена мандат за да се докаже или фейлне.

Гласувал съм за Дон Митко и го подкрепям, независимо дали има или няма нап. Мисля, че за момента това е правилното решение.

Против импйч

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 240 Мнения:
Със сигурност щях да направя така, ако друг беше на второ място, в същата ситуация, когато ни се съобщава едно, а сега разбирам, че има леки промени - Египет така ще е част от гърците/а, уж независим щеше да е, гърците в оригиналните/. То, бе ясно. Там си има гърци също. Утре да не се окаже, че и Саудитска Арабия трябва да стане гръцко?

dzynka

dzynka

Диктатор

• Депутати
  • 298 Мнения:
За безсмислени инпичманти не гласувам.

Против
Публикувано изображение

MOLTAG

MOLTAG

Трол!

• Депутати