Към съдържанието

Данъци-манъци

• Заключена тема Тази тема е заключена
6 отговора на тази тема

Darman

Darman

Старшина

• Правителство
  • 193 Мнения:
Мисля, че е време да свалим работния данък на 3% след като загубихме повечето бонуси. Предлагам 3%, а не 2, защото повечето анти-Астерийски държави имат зареден ВУ и е хубаво да натрупаме държавен резерв.

Alcek

Alcek

Старшина

• Регистрирани
  • 184 Мнения:
Има логика. Само дето няма и час откак е пуснато предложението и 8 депутата вече са гласували, без да имат мнение.
Бързай бавно!

kirilmav

kirilmav

Гражданин

• Депутати
  • 57 Мнения:
За пореден път всеки прави каквото си науми, поради тази причина  - против

NO CARRIER

NO CARRIER

Дъ Биг Миау

• Депутати
  • 161 Мнения:
Да натрупаме държавен резерв като свалим данъците?! Нещо не разбирам.

corrado

corrado

Гражданин

• Регистрирани
  • 35 Мнения:
Нека да облекчим, макар и малко основния спонсор на държавата-българския фермер http://prntscr.com/gxh18x
КО-лин и компания ще летят. Не казват къде, но си мисля, че ще е по САЩ и някак не ми се вярва да е по нас, но не е изключено.
Напълнхме и  нашия АС, но това не значи, че ще летим.По-скоро да плашим гаргите.

Хубаво е да се обсъжда преди да се пуска закон, но така като гледам повечето депутати не ебават форума.

Аз съм ЗА

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 265 Мнения:
По правилника трябва да се отхвърли, защото трябва да има 24ч обсъждане и чак тогава да ссе пуска съответният закон за гласуване. Сега вече има гласували, но е редно да се спазват правилата.

Darman

Darman

Старшина

• Правителство
  • 193 Мнения:

Виж мнениетоNO CARRIER написа на 14 октомври 2017 - 02:28 :

Да натрупаме държавен резерв като свалим данъците?! Нещо не разбирам.

Имам предвид, че 3% е по-добре от 2% за натрупване на резерв. 4% е висок данък за сегашните бонуси, мога да ви го сметна, ако искате...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни