Към съдържанието

ОБСЪЖДАНЕ

Субсидия за авио отряда

• Заключена тема Тази тема е заключена
17 отговора на тази тема

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 287 Мнения:
Здравейте, бототати.

Предлагам държавата да покрива 50% от цената на раздаваните къщи в авио отряда (раздавани от формата). Не е редно единственият ни организиран отряд, да се финансира само от частни лица.  Ако сте съгласни с предложението, може всеки месец да се избира от парламента човек, който да наблюдава формата (за да няма мрън, мрън за кражби).

Нека похарчим пари за нещо смислено и в развитието на млади акаунти, вместо да се харчат пари само за КО-та...

BogdanDryanovski

BogdanDryanovski

Бебе

• Депутати
  • 15 Мнения:
За!

MOLTAG

MOLTAG

Трол!

• Регистрирани
  • 24 Мнения:
Против съм! Да е 50% на никой не му се смята. Чаках 1 седмица за да пуснете статия ала бала да се плаща на кил никой не са нае да направи каквото и да е. Тъй, че да се определи един донейт от 400 000 к на месец и тва е.

MartinnSM

MartinnSM

Бебе

• Регистрирани
  • 14 Мнения:
За!

Смятам, че всички програми трябва да се покриват на 100% от държавата.

Тия пари така или иначе ще бъдат похарчени за КО. Защо да не инвестираме в дългосрочен план?

MartinnSM

MartinnSM

Бебе

• Регистрирани
  • 14 Мнения:
Но съм против идеята програмата или програмите да бъдат водени всеки месец от различен човек.
Избира се един, който съвестно и системно да си върши работата. Иначе е Х А О С.

edo

edo

Гражданин

• Депутати
  • 300 Мнения:
Против
Публикувано изображение

Vadisz

Vadisz

Баш Мецан

• Депутати
  • 277 Мнения:
Против, миналия мандат се разбрахме месечно да правим по един донейт за какво ще го ползват не искам да знам, имам им доверие.
Подкрепям политика на пускане на КО само за Бг играчи.

Ssapient

Ssapient

Старшина

• Депутати
  • 182 Мнения:
Този месец за Солам са отпуснати 600к. Отделно никой не знае колко пари и злато отиват за авиаторите под формата на дарения от играчи.
Мисля, че това е достатъчно.

Matt

Matt

Прези

• Депутати
  • 301 Мнения:
Еми да се отпускат, вече се дадоха едни 600к. НО ако ще се наливат пари в авио отряда държавни искам да знам че ще се бият като трябва да не да лапат мухи :) За сега въздържал се. Ако се дадат гаранции че ще се бият при сериозни битки как трябва , да се отпускат още пари.

MOLTAG

MOLTAG

Трол!

• Регистрирани
  • 24 Мнения:
ГАРАНЦИЯ

От Пенгвина към Перката.

Ас Пенгвиникос Авиаторис дава гаранция на Матрим каутманъ, че всичкото авитор ке се бие в сериозни битки.

Подпис: бля бля бля

Нотрхе

Нотрхе

Старшина

• Депутати
  • 265 Мнения:
По принцип подкрепям инициативи за развитието, но за избора да е всеки месец човек различен - не съм много съгласен.

Cobricata

Cobricata

Старшина

• Депутати
  • 287 Мнения:

Виж мнениетоНотрхе написа на 30 октомври 2017 - 03:05 :

По принцип подкрепям инициативи за развитието, но за избора да е всеки месец човек различен - не съм много съгласен.
Това го мисля с цел, да не се превръща наследствено до края на еЖивота му :) Но и един да е, става. Стига наистина да му се има 100% доверие, дори и за в бъдеще.

Maq

Maq

Бебе

• Регистрирани
  • 16 Мнения:

Виж мнениетоSsapient написа на 30 октомври 2017 - 12:52 :

Този месец за Солам са отпуснати 600к. Отделно никой не знае колко пари и злато отиват за авиаторите под формата на дарения от играчи.
поне аз си мисля че обсъждаме друго а не дарения от играчи към дадена програма! всеки може да подкрепя с лични средства каквото си иска, а тук обсъждането е дали държавата да подкрепи нещо!!!
поне за мене това са съвсем различни неща, за вас не знам

VESTITEL

VESTITEL

Редник

• Депутати
  • 95 Мнения:
ЗА
Публикувано изображение

Have No Fear

Have No Fear

Бебе

• Регистрирани
  • 1 Мнения:
За!

MartinnSM

MartinnSM

Бебе

• Регистрирани
  • 14 Мнения:

и още нещо важно - тези пари не отиват за АВИООТРЯДА, а за БГ АВИАТОРИТЕ.

MartinnSM

MartinnSM

Бебе

• Регистрирани
  • 14 Мнения:

Виж мнениетоMartinnSM написа на 01 ноември 2017 - 10:03 :

и още нещо важно - тези пари не отиват за АВИООТРЯДА, а за БГ АВИАТОРИТЕ.

https://www.erepubli...44-2654724/1/20
моля, прочети

namek

namek

Гражданин

• Депутати
  • 33 Мнения:
за

Теми съдържащи: обсъждане

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни