Към съдържанието

Записване за еУчилището

• Please log in to reply
10 отговора на тази тема

sKru4a

sKru4a

Майор

• Регистрирани
  • 644 Мнения:
Това е списък с всички, които имат нужда от еУчител.

Всеки, който има нужда от еУчител, да пише тук.
Ако някой еУчител иска да поеме някое бебе, също да пише тук.

Shopeto1

Shopeto1

Гражданин

• Регистрирани
  • 41 Мнения:
аз искам да преподавам
Сър Стенли Ройс, Сър Стенли Ройс - бащата на грубия секс :D

balta__

balta__

Бебе

• Регистрирани
  • 1 Мнения:
Добре ще е да вляза в училището! Отскоро съм в играта и има доста неизвестни за мен все още макар, че се опитвам да се ориентирам  :Angel(LBG):

Sando Bushmills

Sando Bushmills

Лейтенант

• Регистрирани
  • 400 Мнения:
Питай и ще ти отговорим :)
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics... Even if you win, you are still retarded.

PuHLio

PuHLio

Бебе

• Регистрирани
  • 1 Мнения:
Бих желал да се пробвам за учител...

sKru4a

sKru4a

Майор

• Регистрирани
  • 644 Мнения:
Намери skru444 в Скайп

uBaH4o

uBaH4o

Бебе

• Регистрирани
  • 2 Мнения:
Здравейте,

аз съм играч от 3 дни, и видях статията за 'Първите пет дена на новия играч', и това е супер. само че след тези пет дни нямам представа какво точно да правя! схванах играта като цяло, но нищо специфично....

бих желал да се запиша за еУчилището

Поздрави,
Иван

Sando Bushmills

Sando Bushmills

Лейтенант

• Регистрирани
  • 400 Мнения:
Какво конкретно те интересува? В каква насока искаш да се развиваш - военен, политик, фирмаджия, или от всичко? :D Питай и ще отговаряме.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics... Even if you win, you are still retarded.

uBaH4o

uBaH4o

Бебе

• Регистрирани
  • 2 Мнения:

Sando Bushmills написа:

Какво конкретно те интересува? В каква насока искаш да се развиваш - военен, политик, фирмаджия, или от всичко? :D Питай и ще отговаряме.

емиииииии.... хаха не съм много сигурен все още, но задължително искам да ги пуцам :) тоест отчасти военен.
също така виждам че нямаме никакви защити на държавата, така че другата ми идея е да направя компания за защитни системи, но както прочетох из форума ми трябва бая злато....и сигурно като за начало ще искам да направя някаква компания която да ми помогне да събера това всичкото злато. също така, не искам да изоставам назад с водене на битки за майка еБългария :)

имам един въпрос който може да ви се стори много глупав, но...... има ли няква банка дето да ми даде кредит да си отворя компания за защитни системи, и ако някой ден успея да отворя такава, трябва ли да има някой който иска да купува тези системи, в смисъл, мога ли да ги строя за държавата и тя да ми плаща... незнам как точно стоят нещата с тези компании...айде за хляб, виждам че трябва на пазара да продаваш за да печелиш, но как стоят нещата с защитата??

благодаря предварително :)
Иван

pernik1948

pernik1948

Лейтенант

• Регистрирани
  • 543 Мнения:
свържи се с мен на лична в ереп : pernik1948

ще ти стана ментор и ще те науча каквото искаш

NiKo0o

NiKo0o

Бебе

• Регистрирани
  • 4 Мнения:
Аз също искам да стана еУчител(ментор) :BigGrin(LBG): .Искам да помогна на новобранците(бебетата) да научат повече за играта и да не се откажат.Скайп:n_i_k_y96 (не се подлъгвайте от годината)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни