Към съдържанието

Български национален отбор по футбол

• Please log in to reply
22 отговора на тази тема

vladifetfov

vladifetfov

Лейтенант

• Регистрирани
  • 453 Мнения:
Я сега кажете какво мислите за националите, които да се надяваме най - после ще направят нещо в тези квалификации и ще се класираме на голям форум..
Времето е добър учител, но за жалост убива всичките си ученици.

Zmei Gorianin

Zmei Gorianin

Баш Гъзе

• Регистрирани
  • 1005 Мнения:
Еййй, защо за тъжни работи сега да си говорим, дай да се веселим :)
You know the way..you've been before..I've seen the signs...outside your door..

Like sentence to death..I've got no options left..I've got nothing to show now..

pernik1948

pernik1948

Лейтенант

• Регистрирани
  • 543 Мнения:
Футболисти без души ! Въобще никакво раздаване, дори няма борба и хъс във футбола ни.Жалко, погледнахте ли вчера Холандците какъв мач направиха.

Papa Zaek

Papa Zaek

Че Гевара

• Регистрирани
  • 558 Мнения:
Такова животно неема!  :Loser(LBG):  :?

Sando Bushmills

Sando Bushmills

Лейтенант

• Регистрирани
  • 400 Мнения:
Какво класиране, бе! Ти добре ли си. Още след четвъртия мач, вече няма да имаме никакви шаносве за класиране и Мъдуриньо пак ще почне да обяснява, че "толкова са ни възможностите" и че ще "обиграва състав" за следващите квалификации  :-D  :Loser(LBG):
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics... Even if you win, you are still retarded.

Gruyo

Gruyo

Редник

• Регистрирани
  • 144 Мнения:
:Loser(LBG): мисля, че тази емотиконка ще е най-често срещаната в темата :BigGrin(LBG):

quickJO

quickJO

Майор

• Регистрирани
  • 796 Мнения:
Ест че ще се класираме... За публиката... Да се надяваме поне да си купят хубави билети та да научат нещо...

4orapisnametalo

4orapisnametalo

Гражданин

• Регистрирани
  • 27 Мнения:
Е не така с лошо, те бедни момчетата ще трябва пари да им съберем за билетите  :Angry(LBG):
Ако съдбата ти е обърнала гръб, изчакай я да се наведе
Публикувано изображение

pernik1948

pernik1948

Лейтенант

• Регистрирани
  • 543 Мнения:
Има много футболисти, които бяха си изпотрошили краката от ритане само и само за да бранят националната фланелка.Аз като гледах последния мач половината отбор играеш като все едно е приятелска среща.То ме е срам да ги гледам.Никакво сърце не показват.

dj_ee3

dj_ee3

Бебе

• Регистрирани
  • 5 Мнения:
За националния мисля че трябва да се направят 2 неща да се спре влиянието на Лъчо Танев по някакъв начин защото е световна тайна че от както бат Ицо беше на тоя пост ако не и по рано играчите на Лъчо танев са с предимство. Второ трябва на момента да се махнат Сираков и Стойлов. Левскар съм кефих им се доста по време на синята приказка в европа но това е направо безобразие.  От тегленето на жребия за Евро 2012 Стойлов обикаля всеки ден телевизии и говори същите глупости че нащото ниво е ниско и че нямаме ресурс за добри класирания. Мойте уважения към господин Стойлов но след като той не вижда ресурса за добри постижения защо не си подаде оставката и да дойде треньор който вижда този въпросен ресурс,  може да тупне по масата и да каже АЗ ЩЕ КЛАСИРАМ БЪЛГАРИЯ НА ЕВРО 2012 думички който май Стойлов до ден днешен не е казал!

Goshosi

Goshosi

екс. Прези

• Регистрирани
  • 179 Мнения:
  • Име: AquariusSG
Айде подпукаха ни.  :wait:

vladifetfov

vladifetfov

Лейтенант

• Регистрирани
  • 453 Мнения:
Честно казано добре играхме първото полувреме, ама тоя Михайлов е много нестабилен при тези излизания за избиване на топката..
Времето е добър учител, но за жалост убива всичките си ученици.

Goshosi

Goshosi

екс. Прези

• Регистрирани
  • 179 Мнения:
  • Име: AquariusSG
По-скоро това при него е липса на опит според мен.

Papa Zaek

Papa Zaek

Че Гевара

• Регистрирани
  • 558 Мнения:
По-малко наркотици според мен  ;)

DeaDShadoW

DeaDShadoW

Старшина

• Регистрирани
  • 200 Мнения:

Goshosi написа:

По-скоро това при него е липса на опит според мен.

Той понатрупа опит вече в Твенте.
Публикувано изображение

the_patriotBG

the_patriotBG

Гражданин

• Регистрирани
  • 1122 Мнения:
Всички настоящи и бивши плешвци трябва да си махат от националния!
Ако минеш на диета и се откажеш от пиене, за две седмици ще изгубиш 14 дни.

Публикувано изображение

DJ_Dzvera

DJ_Dzvera

Редник

• Регистрирани
  • 87 Мнения:
  • Име: DJ_Dzvera
Българския национален отбор по футбол НЕ МОГАТ ДА ИГРАЯТ!
Публикувано изображение

cTaHucJIaB

cTaHucJIaB

Редник

• Регистрирани
  • 68 Мнения:
Кво да кажем за Националния отбор със схема на игра с Ония двамата от ляво и Оня..Вратарчето... от Враца
няма как да стане и оня другия и той като тях рита с десния па все едно ги знае кои кои е.

Първенството ни е слабо, а тия навън се виждат 1 път на 2 месеца... трябва да има повече бързина и по малко задържане на топката
Всичко може да се поправи от Юношеските школи като се водят от спациалисти, а не от хора които да им кажат до колко да седят в дискотеката за да може да се доберат до терена на другия ден.
-"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!"

Kemchev

Kemchev

Бебе

• Регистрирани
  • 5 Мнения:

cTaHucJIaB написа:

Всичко може да се поправи от Юношеските школи като се водят от спациалисти, а не от хора които да им кажат до колко да седят в дискотеката за да може да се доберат до терена на другия ден.

Специалисти от чужбина трудно биха дошли да работят при такива условия - първо трябва да се направят стадиони и нормални условия за тренировка на децата и след това трябва да има кой да плаща на треньори от чужбина.. и трябва да се промени мисленето и манталитета на децата.

Сегашния национален отбор съм го отписал преди доста време и не съм стъпил на стадиона... дано някой ден се променят нещата.

DJ_Dzvera

DJ_Dzvera

Редник

• Регистрирани
  • 87 Мнения:
  • Име: DJ_Dzvera
Пуснах да гледам няква игра преди няколко месеца, за квалификациите. Хванах се за главата и я изключих. Не съм фен на Българксия национален отбор. САМО АНГЛИЯ!
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни